Komentāri
Naktī uz trešdienu Latvijā plosīsies vētra, brīdina meteorologi
LETA

Naktī Kurzemes piekrastē plosīsies dienvidrietumu vējš, kas brāzmās sasniegs 20-23 metru sekundē ātrumu, bet nakts otrajā pusē jūras piekrastē vēja brāzmas sasniegs 25 metrus sekundē. Kurzemē izplatīts dzeltenais brīdinājums.

“Sakarā ar gaidāmo spēcīgo vēju brāzmām iespējami elektropadeves un sakaru līniju bojājumi, koku lūšana, jumtu konstrukciju noraušana,” informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VUGD aicina iedzīvotājus novākt liekos priekšmetus no māju balkoniem, turēt aizvērtas māju ieejas durvis, bēniņu lūkas, logus, novietot palīgbūvēs mājdzīvniekus, neatrasties pašiem un nenovietot transporta līdzekļus zem vientuļiem kokiem, celtniecības sastatnēm, reklāmas stendiem, elektropārvades līnijām un citām komunikācijām. Centieties bez īpašas nepieciešamības neiet ārpus telpām.

Ko darīt, ja vētra nodarījusi postījumus?

Konstatējot bojātas elektropārvades līnijas vai norautus vadus, netuvojieties šiem objektiem, zvaniet Latvenergo avārijas dienestam pa tālruni 80200404. Lai savlaicīgi saņemtu informāciju, neizslēdziet televizorus un radiouztvērējus, norāda VUGD pārstāvji.

Apdraudējuma gadījumos jāzvana Valsts ugunsdzēsības dienestam pa tālruni 112.

Lai nepārslogotu 112 līnijas, gadījumos, kad nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība zvaniet – 113.

Laika ziņas

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl