1 komentārs

Lieldienu labdarības gadatirgu Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā aicina apmeklēt seniori.

Naktī cēlušies. Braukuši no Latvijas malu malām, lai visus pārsteigtu ar saviem rokdarbiem. Seniori divreiz gadā rīko labdarības tirdziņus Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā – Lieldienās un Ziemassvētkos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Andele ir iespēja izrauties no ikdienas rutīnas un tā ko nopelnīt klāt niecīgajai pensijai. Un, protams, tā ir iespēja sevi pilnveidot.

Lieldienu labdarības gadatirgus norisināsies līdz svētdienai katru dienu no plkst. 10 līdz 18.

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

  • Aelita Bigača
    +1 +1 0

    Aelita Bigača

    Jauki ka tas notiek Rīgā, tikai es tādu iespēju piedāvāju visu gadu jēkabpilī realizēt savus rokdarbus mājražotāju kioskā....tikaiatsaucības un interesantu vienkārši nav....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl