Nākotnē militārajās mācībās varētu iesaistīt arī studentus, paziņo Vējonis

4 komentāri

Aizsardzības ministrija strādā pie plāna, ka nākotnē arī studenti tiks iesaistīti militārajās mācībās. Ja sākumā tās plānotas kā brīvprātīgas, tad nākotnē, iespējams, tās būs arī obligātas, tā 900 sekundēs sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Jau aprīlī rezerves karavīri saņems pavēstes par ierašanos uz militārām mācībām, kas notiks rudenī, sacīja ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka mācību pirmajā raundā tās skars karavīrus, kas no dienesta atvaļinājušies pēdējo sešu gadu laikā. Dažās dienās viņiem atsvaidzinās zināšanas, šādi nodrošinoties, ka nepieciešamības gadījumā viņi ir gatavi aizstāvēt valsti.

“Mūsu interešu auditorija ir tie, kuri atvaļinājušies pēc 2008. gada un tie karavīri, kuriem starptautiskā pieredze,” iepriekš skaidroja Nacionālo bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube.

Skaties video!

Jau ziņojām, ka Latvija varētu apsvērt speciālas vienības izveidošanu, kas varētu cīnīties ar ”troļļu fermu” radīto vilni sociālajos tīklos. ”Pastāv jautājums, kā rīkoties ar troļļu fermu radīto informatīvo vilni sociālajos tīklos,” sacīja aizsardzības ministrs. Viņš atzina, ka ”diemžēl ar sociālajiem tīkliem pašreiz neviens nenodarbojas. Ļoti iespējams, ka ir jāveido speciāla sociālo tīklu aizsardzības vienība, piemēram, Zemessardzē līdzīgi kā tas ir ar kibervienību,” pauda R. Vējonis.

TOP komentāri

 • Cilvēks
 • Cilvēks
  0 0 0

  Cilvēks

  Vajadzēja jau agrāk sekot līdzi šīm ziņām, tad zinātu, ka iesauks ATVAĻINĀTOS KARAVĪRUS. Tev vīru nost neraus, ja vien viņš nav karavīrs... Tagad tu uztraucies, ka iesaucot vīrus mācībās, paliksi badā, a ko tu darīsi, kad sāksies reāls karš, veikali būs slēgti, uz darbu iet nevarēsi, naudai nebūs vērtības, bet vīrs kaujas laukā? Padomā par to!
 • lol
  0 0 0

  lol

  prieks kam tad lv vispar armiju ja tapat sauks cilvekus no lidziedziwotajiem?tik smukuma pec tada vai?ja tagad ar to newar tikt gala!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl