Nākamnedēļ būs siltāk

0 Komentāru
Nākamnedēļ būs siltāk
()

Tik auksti kā iepriekšējās dienās turpmāk vairs nebūs, jo anticiklons, kas atnesa skaidrās un aukstās naktis, kā arī dzestrās un vējainās dienas, pakāpeniski zaudēs savu ietekmi virs mūsu reģiona, norāda Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Naktī uz svētdienu vēl teritorijas lielākajā daļā gaidāms sals, tomēr temperatūra jau nebūs zemāka par mīnus 2, mīnus 7 grādiem. Valsts austrumos negatīva gaisa temperatūra būs arī naktī uz pirmdienu, kad rietumu rajonos būs jau ieplūdušas siltākas gaisa masas un jūras piekrastē gaisa temperatūra nenoslīdēs pat zem plus 10 grādiem.

Svētdien maksimālā temperatūra gaidāma no plus 3, plus 5 grādiem valsts austrumu rajonos līdz plus 10, plus 12 grādiem jūras piekrastē. Turpmāk darba nedēļas gaitā naktīs vairs nepiesals, dienas gaitā gaisa temperatūra lielākoties gaidāma plus 7, plus 12 grādu robežās.
Šajā periodā dienas nebūs pavisam saulainas, pa laikam debesis aizklās arī mākoņi, tomēr nokrišņu būs ļoti maz. Lielāka to varbūtība ir nākamās nedēļas sākumā un pēc tam arī beigās Latvijas rietumu un ziemeļu rajonos.

0 Komentāru