Nākamnedēļ būs siltāk

Komentāri
Nākamnedēļ būs siltāk
()

Tik auksti kā iepriekšējās dienās turpmāk vairs nebūs, jo anticiklons, kas atnesa skaidrās un aukstās naktis, kā arī dzestrās un vējainās dienas, pakāpeniski zaudēs savu ietekmi virs mūsu reģiona, norāda Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Naktī uz svētdienu vēl teritorijas lielākajā daļā gaidāms sals, tomēr temperatūra jau nebūs zemāka par mīnus 2, mīnus 7 grādiem. Valsts austrumos negatīva gaisa temperatūra būs arī naktī uz pirmdienu, kad rietumu rajonos būs jau ieplūdušas siltākas gaisa masas un jūras piekrastē gaisa temperatūra nenoslīdēs pat zem plus 10 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdien maksimālā temperatūra gaidāma no plus 3, plus 5 grādiem valsts austrumu rajonos līdz plus 10, plus 12 grādiem jūras piekrastē. Turpmāk darba nedēļas gaitā naktīs vairs nepiesals, dienas gaitā gaisa temperatūra lielākoties gaidāma plus 7, plus 12 grādu robežās.
Šajā periodā dienas nebūs pavisam saulainas, pa laikam debesis aizklās arī mākoņi, tomēr nokrišņu būs ļoti maz. Lielāka to varbūtība ir nākamās nedēļas sākumā un pēc tam arī beigās Latvijas rietumu un ziemeļu rajonos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl