Komentāri
Nākamie Skolēnu dziesmu un deju svētki tiks rīkoti citādāk, apliecina organizatori
Foto: F64

Turpmāk Skolēnu dziesmu un deju svētki tiks organizēti citādi, vairāk ņemot vērā  jauniešu veselības un attīstības tendences, tā šodien svētku izvērtēšanas sanāksmē secinājuši svētku organizētāji.

Rīkotāji uzskata, ka kopumā rezultāts bijis labs, taču, domājot par nākotni, ir jāņem vērā, ka mainās jauniešu dzīves uztvere, paradumi un iemaņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kā kolektīva vadītāja es izdarīju vairākus secinājumus, jo bērni ir patiešām citādāki, jau salīdzinot ar tiem, kas bija pirms pieciem gadiem, un diemžēl viņi ir vārgāki palikuši, tāpēc ir lietas, kas jāpārskata, kā mēs organizējam lietas,” teic Jelgavas 4. vidusskolas kora vadītāja Arta Jurgenovska.

Aizvadītajos Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos piedalījās 35 000 dalībnieku, un daudziem tie paliks atmiņā ar bērnu ģībšanu mēģinājumā, kā arī ar atceltu svētku gājienu, kas tomēr notika.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl