Nākamgad ar valsts atbalstu pie mājokļa varētu tikt ap 1000 jauno speciālistu

Komentāri

Būtiskas izmaiņas nekustamo īpašumu kreditēšanā. Ja līdz šim valsts finanšu institūcijas “Altum” mājokļu galvojumu programma bija pieejama tikai jaunajām ģimenēm, tad no nākamā gada valsts atbalstu pirmā mājokļa iegādē varēs saņemt arī jaunie speciālisti, kuriem nav bērnu.

Iecerēts, ka ar valsts atbalstu pie mājokļa varētu tikt ap 1000 jauno speciālistu jau nākamgad, un viņiem būs mazāka pirmā iemaksa, bet mazliet lielāks ikmēneša maksājums ar gada likmi aptuveni 4,8%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Baiba Cīrule
Ekonomikas ministrijas eksperte

Personas līdz 35 gadu vecumam, tās, kuras ir ieguvušas augstāko vai profesionālo izglītību. Šīs ir personas, kurām ir stabili ienākumi, ir arī uzkrājumi, taču šo faktoru kopums ne vienmēr ļauj realizēt ieceri iegādāties pirmo mājokli, un viens no būtiskākajiem šķēršļiem – pirmās iemaksas apjoms.

Kopumā hipotekārajos kredītos Latvijā līdz šim šogad izsniegti 233 miljoni, un cilvēku interese ņemt aizņēmumu turpina palielināties, taču vienlaikus nav saskatāmi riski ekonomikas pārkaršanai vai nekustamo īpašumu burbulim. Tā ceturtdien, 5. oktobrī, vērtēja Latvijas Komercbanku asociācija un Ekonomikas ministrija.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl