Nākamai Saeimai jāķeras klāt veselības jomas sakārtošanai, uzskata iedzīvotāji

Komentāri
Nākamai Saeimai jāķeras klāt veselības jomas sakārtošanai, uzskata iedzīvotāji
Foto: LETA

Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā kā trīs svarīgākos uzdevumus norādījuši veselības aprūpes sistēmas sakārtošanu (65%), bezdarba samazināšanu (58%) un darbaspēka nodokļu samazināšanu (55%), atklāj pētījumu aģentūras TNS veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja.

Nākamie svarīgākie uzdevumi iedzīvotāju skatījumā ir sabalansēta valsts budžeta pieņemšana un (36%) un ceļu sakārtošana (32%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrs piektais aptaujātais (22%) kā svarīgākos nākamās Saeimas un valdības uzdevumus norādīja aizsardzības jomas stiprināšanu un reformas izglītības sistēmā.

1% respondentu par vissvarīgākajām jomām min valsts pārvaldes sistēmas sakārtošanu, uzņēmējdarbības atbalstu un jaunu darbavietu radīšanu, ražošanas attīstību, rūpnīcu radīšanu, korupcijas apkarošanu, algu palielināšanu, sociālo atbalstu, kā arī citus uzdevumus. V Tikmēr 2% iedzīvotāju nav spējuši norādīt konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Aizvadītajā sestdienā 12. Saeima ir ievēlēta, un darbu tā sāks pēc mēneša, novembra sākumā. Līdz tam notiek politiķu sarunas par koalīciju, par ministru un citu ietekmīgu amatu sadali.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl