Nākamai Saeimai jāķeras klāt veselības jomas sakārtošanai, uzskata iedzīvotāji

0 Komentāru
Nākamai Saeimai jāķeras klāt veselības jomas sakārtošanai, uzskata iedzīvotāji
Foto: LETA

Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā kā trīs svarīgākos uzdevumus norādījuši veselības aprūpes sistēmas sakārtošanu (65%), bezdarba samazināšanu (58%) un darbaspēka nodokļu samazināšanu (55%), atklāj pētījumu aģentūras TNS veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja.

Nākamie svarīgākie uzdevumi iedzīvotāju skatījumā ir sabalansēta valsts budžeta pieņemšana un (36%) un ceļu sakārtošana (32%).

Katrs piektais aptaujātais (22%) kā svarīgākos nākamās Saeimas un valdības uzdevumus norādīja aizsardzības jomas stiprināšanu un reformas izglītības sistēmā.

1% respondentu par vissvarīgākajām jomām min valsts pārvaldes sistēmas sakārtošanu, uzņēmējdarbības atbalstu un jaunu darbavietu radīšanu, ražošanas attīstību, rūpnīcu radīšanu, korupcijas apkarošanu, algu palielināšanu, sociālo atbalstu, kā arī citus uzdevumus. V Tikmēr 2% iedzīvotāju nav spējuši norādīt konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Aizvadītajā sestdienā 12. Saeima ir ievēlēta, un darbu tā sāks pēc mēneša, novembra sākumā. Līdz tam notiek politiķu sarunas par koalīciju, par ministru un citu ietekmīgu amatu sadali.

0 Komentāru