Nākamās nedēļas laikā gaidāms atkusnis, ziņo meteorologi

Komentāri
Nākamās nedēļas laikā gaidāms atkusnis, ziņo meteorologi

Pēc ziemas uzplaiksnījuma novembra sākumā, gaidāmā nedēļa solās būt ievērojami siltāka, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Nedēļas sākumā vairs tikai valsts austrumu daļā dienas laikā gaidāmas negatīvas gaisa temperatūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamās nedēļas vidū dienvidrietumu, dienvidu vēji uz Latvijas teritoriju atnesīs ievērojami siltāku gaisu masu. Tās ietekmē sniegs, slapjš sniegs pāries lietū, līdz ar to strauji kusīs sniegs, lielā teritorijas daļā sniega sega var izzust pavisam. Piekrastes rajonos dienvidrietumu vēja brāzmas sasniegs 15-17 m/s.

Darba nedēļas sākumā naktīs Latvijas austrumos gaiss vēl atdzisīs līdz -3…-7 grādiem, bet nedēļas otrajā pusē gan naktī, gan dienā visā teritorijā gaisa temperatūra būs stabili virs 0 grādiem. Maksimālā gaisa temperatūra darba nedēļas beigās Latvijas rietumos var sasniegt pat +7…+8 grādiem.

Laika ziņas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl