Nacionālo bruņoto spēku orķestrim – 25 gadu jubileja

Komentāri

Nacionālo bruņoto spēku orķestris šomēnes svin 25 gadu jubileju.

Tas dibināts 1991. gada decembrī un kopš tā laika nodrošina muzikālo noformējumu augsti stāvošām ārvalstu amatpersonām valsts vizīšu laikā, vēstnieku akreditāciju ceremonijās, kara kuģu sagaidīšanas un pavadīšanas un citās ceremonijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Orķestra darbības pirmsākumos tas sastāvēja no 30 mūziķiem, no kuriem šobrīd orķestrī joprojām ir 2-3 mūziķi. Bet par orķestra krusttēvu tiek uzskatīts maestro Raimonds Pauls, kam bijusi liela loma orķestra dibināšanā.

Saistībā ar jubileju orķestris piedāvā dažu bezmaksas koncertu programmu. Tostarp arī šo trešdien Rīgā, Lielajā ģildē. Tiks atskaņoti gan labi zināmi, gan jauni latviešu komponistu un aranžētāju skaņdarbi, tostarp arī orķestra solista, komponista un pianista Sergeja Austra darba pirmatskaņojums. Kopā ar orķestri uz skatuves muzicēs arī labi zināmi mūziķi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl