Nacionālo bruņoto spēku orķestrim – 25 gadu jubileja

Komentāri

Nacionālo bruņoto spēku orķestris šomēnes svin 25 gadu jubileju.

Tas dibināts 1991. gada decembrī un kopš tā laika nodrošina muzikālo noformējumu augsti stāvošām ārvalstu amatpersonām valsts vizīšu laikā, vēstnieku akreditāciju ceremonijās, kara kuģu sagaidīšanas un pavadīšanas un citās ceremonijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Orķestra darbības pirmsākumos tas sastāvēja no 30 mūziķiem, no kuriem šobrīd orķestrī joprojām ir 2-3 mūziķi. Bet par orķestra krusttēvu tiek uzskatīts maestro Raimonds Pauls, kam bijusi liela loma orķestra dibināšanā.

Saistībā ar jubileju orķestris piedāvā dažu bezmaksas koncertu programmu. Tostarp arī šo trešdien Rīgā, Lielajā ģildē. Tiks atskaņoti gan labi zināmi, gan jauni latviešu komponistu un aranžētāju skaņdarbi, tostarp arī orķestra solista, komponista un pianista Sergeja Austra darba pirmatskaņojums. Kopā ar orķestri uz skatuves muzicēs arī labi zināmi mūziķi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl