Komentāri

Lai arī Latgales attīstība tagad ir arī nacionālās drošības jautājums, tik un tā šis Latvijas austrumu reģions vēl aizvien attīstās lēnāk par citiem Latvijas novadiem, raidījumā 900 sekundes atzina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Valsts sekretāres vietniece Ilona Raugze, kuras atbildība ir tieši šī joma.

Kopš 2012. gada Latgalē ir samazinājies bezdarbs, kā arī pieaudzis piesaistīto investoru skaits, tāpat Latgalē ir arī sarucis emigrējušo iedzīvotāju skaits, sacīja I. Raugze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Neskatoties uz to, ka šī tendence kopumā ir pozitīva, salīdzinot ar citiem reģioniem, Latgales rādītāji tomēr ir zemāki – gan pēc piesaistīto nefinanšu investīciju skaita, gan pēc bezdarba rādītājiem – joprojām Latgales reģions atpaliek,” atzina VARAM pārstāve.

”Lai sasniegtu jebkādus ilgtermiņa rezultātus un panāktu šo te vēlamo attīstību Latgales reģionā, ņemot vērā, ka tas ir arī mūsu valsts nacionālās drošības jautājums, mēs uzskatām par nepieciešamu šā plāna īstenošanu turpināt,” pauda I. Raugze.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl