Komentāri

Latvijas dizaina pamatlicējs, modernisma laikmeta centrālā figūra, dzīves mīlētājs un ekscentriķis. Šie ir tikai daži no raksturojumiem, ko velta Romanam Sutam. Izcilajam latviešu māksliniekam šodien būtu 121 dzimšanas diena. Tai par godu tapusi plaša izstāde, kas ļauj iepazīties ar Sutas daiļradi un enerģētisko personību.

Romāns Suta ir uzskatāms par Latvijas modernisma klasiķi, bet ne tikai – viņa interešu loks bija plašs un dzīves laikā paspēja būt arī grafiķis, lietišķās mākslas meistars, scenogrāfs, dizainers, mākslas kritiķis un pedagogs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā apliecinājums Sutas daudzpusīgumam un vērienam, izstāde norisinās divos muzejos. Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā skatāmi dizaina un lietišķās mākslas darbi, bet Nacionālajā mākslas muzejā viņa dzīves gājums un izpausmes glezniecībā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl