Nacionālais teātris atklāj 99. sezonu! Ko šogad var sagaidīt skatītāji?

1 komentārs

Otrdien, 8. augustā, Latvijas Nacionālais teātris atklāj 99. sezonu.

Kā noskaidroja LNT un TV3 Ziņas, Latvijas Nacionālajā teātrī, sākoties jaunajai sezonai, ir pabeigta piebūve, kurā atrodas mazā zāle, – tieši tur paredzēts izrādīt daudzas no gaidāmajām izrādēm. Tāds ir teātra mērķis, lai pietuvotos skatītājiem, Lielo zāli atstājot lielākiem pasākumiem, koncertuzvedumiem.

Latvijas Nacionālā teātra 99. sezonā paredzēti 14 jauniestudējumi, no kuriem kā pirmais 14. septembrī tiks izrādīts režisores Ingas Rogas iestudētais “Klūgu mūks”.

Tāpat tiks izrādīta Vladislava Nastavševa izrāde “Trīs māsas. Refleksija”, bet Jaunajā zālē 22. novembrī notiks Georgija Surkova iestudētās izrādes “Dziļā, skumjā jūra” pirmizrāde.

No 6. decembra Lielajā zālē būs skatāma Valtera Sīļa izrāde “Cilvēki, lietas un vietas”, bet Aktieru zālē no 7. decembra teātris izrādīs Jāņa Znotiņa iestudējumu “Ganiņš”.

TOP komentāri

  • Dace Elmane
    0 0 0

    Dace Elmane

    Latvijā tik ļoti pietrūkst bērniem un jauniešiem paredzētu izrāžu...... Ja mazos nepieradināsim pie teātra, lielus vairs ar mānīšanu iekšā nedabūsim..... Kultūra iznīkst.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl