4 komentāri

Latvijas Nacionālais teātris bija ieplānojis doties uz ASV, lai piedalītos ar viesizrādi ASV latviešu dziesmu svētkos. Vīzu atteikuma dēļ nācies atcelt ieplānoto viesizrādi Baltimorā, Mērilendas štatā, liecina svētku mājaslapā publicētā informācija.

Latvijas Nacionālā teātra aktieri bija uzaicināti uz jūlija sākumā gaidāmajiem ASV latviešu dziesmu svētkiem, lai tie Baltimorā nospēlētu izrādi “Ceļā uz mājām”. Bet diemžēl organizatoriem nav izdevies pārliecināt ASV Tēvzemes drošības departamentu izsniegt iebraukšanas vīzas aktieriem, svētku mājaslapā raksta pasākuma rīkotāji.

Teātris savā “Twitter” kontā raksta, ka vīza bija nepieciešama, jo aktieri uz ASV nebrauc kā tūristi, bet gan strādāt – spēlēt izrādes. Lai viss būtu oficiāli, bija nepieciešama tā saucamā darba vīza.

Video

TOP komentāri

 • Spodra Berzina
  +2 +1 -1

  Spodra Berzina

  Strādāt?Tad jau vajadzīga darba vieta.....kura tad bija tā iedomātā darba vieta,kura ņems mūsu aktierus darbā?
 • čiko
  0 0 0

  čiko

  ko nu muldās !!! cik es zinu jau kaut kādus gadus latvijas pilsoņiem amerikas vīzu nevajag līdz 90 dienām, vai tadvisi aktieri ir nepilsoņi???
 • Tamara Matisa
  0 0 0

  Tamara Matisa

  Vareja iesniegt ESTU(bezvizu rezima) un braukt un spelet savu tetri.Pieminot vardujabut specigiem argumentiem,ne jau aktierisiem,bez kuriem Amerika var mierigi iztikt,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl