Mūziķis Dons: Jaunais albums būs spilgts!

Komentāri

Mūziķim Donam jauna dziesma un video klips dziesmai “Pa ceļam”. Trešdien, 13. septembrī, Dons viesojās “900 sekunžu” studijā.

Par jauno klipu, satiksmes noteikumu ievērošanu tā filmēšanas laikā, fanošanu par basketbolu, stopētājiem un citiem interesantiem tematiem – sarunā ar Donu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dons jeb Arturs Šingirejs kļuva pazīstams talantu šovā “Fabrika”. 2008. gadā izdeva albumu “Lelle”, 2013. gadā – “Signāls”.

Jaunās dziesmas klipa autors ir grupas “Prāta vētra” bundzinieks Kaspars Roga. Skaņdarbs ir jaunā albuma priekšvēstnesis.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl