Mūzikas nama “Daile” piektajā dzimšanas dienā izskanēs Raimonda Paula un Daumanta Kalniņa koncertprogramma

0 Komentāru

Raimonds Pauls arvien turpina meklēt un atklāt  jaunus savu dziesmu izpildītājus. Viens viņa jaunākajiem veikumiem ir koncertprogramma kopā arī dziedātāju Daumantu Kalniņu.

Īpaši Daumanta Kalniņa balsij radītas gan jaunas dziesmas, gan pārveidotas arī ilgāku laiku nedzirdētas Paula kompozīcijas. Muzikālais kopdarbs ar nosaukumu “Tikšanās Dailē” izskanēs īsi pirms valsts svētkiem.

Ar Daumantu Kalniņu maestro uz skatuves ir ticies jau vairākkārt, taču tās bijušas vien pāris dziesmas plašākā koncertā. Programmas “Tikšanās Dailē” pirmajā daļā Daumants dziedās nupat tapušas kompozīcijas ar dzejnieces Ineses Zanderes vārdiem. Otrajā daļā dziesmas no kino un teātra izrādēm, arī sen nedzirdēti darbi no maestro 70. un 80. gadu repertuāra, aranžijas veidojis Raimonds Macats.

Raimonds Pauls
komponists

Mēs kopīgi runājām, viņš pats atlasīja daudz ko no seno gadu repertuāra, izmantojot savas balss iespējas, kas viņam ir ļoti labas.

Savukārt Kalniņš norāda: “Man ir viena dziesma, kas bija atklājums, un prieks ka viņa pie manis atnāca, – Pazaudētās debesis. Prieks ka iekļauta programmā, Mirdza Zīvere savulaik dziedāja.”

Maestro Paulam šis dziesmu svētku gads bijis muzikāli ļoti piepildīts. Un Mežaparkā komponistam nācās šovasar uzstāties pat vairākkārt.

“Man interesants notikums bija piedalīšanās “Prāta vētras” notikumos,” saka maestro.

Maestro Paula tik labi zināmais humors noteikti būs dzirdams arī koncerta “Tikšanās Dailē” pirmatskaņojumā 13.novembrī, mūzikas nama “Daile” piektajā dzimšanas dienā.

0 Komentāru