Mūžībā aizgājis aktieris Aivars Siliņš

Komentāri
Mūžībā aizgājis aktieris Aivars Siliņš
Foto: Jānis Deinats

10. aprīlī pēc ilgstošas cīņas ar ļaunu slimību mūžībā aizgājis Dailes teātra aktieris Aivars Siliņš, informē Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

Aivars Siliņš dzimis 1947. gada 12. oktobrī Bauskas rajona Vecumnieku ciemā. 1971. gadā beidzis Dailes teātra 4. studiju, vienlaicīgi iegūstot Latvijas Valsts konservatorijas Teātra fakultātes augstāko izglītību specialitātē Profesionālā teātra un kino aktieris. Bet uz skatuves kāpts jau 1966. gadā. Pirmā loma – Viktors Tretjakovs A. Fadejeva Jaunajā gvardē, pēdējās – Andreja loma iestudējumā Ērtas dzīvošanas mirklīši (2014) un grāfa Riversa, Elizabetes brāļa loma izrādē Ričards III (2014). Kopumā nospēlēts ap 100 lomu.

Aivars Siliņš bija arī režisors – veidoti četri iestudējumi pašiem mazākajiem skatītājiem. Kā diplomēts kinoaktieris filmējies vairāk nekā 25 filmās gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām. Atpazīstamākās kino lomas – filmās Ceplis (1972), Melnā vēža spīlēs (1975), Īsa pamācība mīlēšanā (1982). Pēdējā filma – Džimlai Rūdi rallallā (1014).

Aktieris Aivars Siliņš visu mūžu bija īsts darbaholiķis, spēka un enerģijas pārpilns zinātkārs cilvēks, kurš absolūti ignorēja likteņa triecienus un līdz pēdējam mirklim spēja rast sevī spēku, lai būtu kopā ar sev tuviem cilvēkiem ne tikai ģimenē, bet arī teātrī.

Dailes teātris izsaka visdziļāko līdzjūtību aktiera tuviniekiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl