Mūsdienās tiek kultivēta ”sintētiski uzlabota marihuāna”, atzīst Iekšlietu ministrijā

10 komentāri

“Šobrīd ir tādas organizētas grupas, kas kultivē marihuānu ne tādu, kādu mēs to zinājām pirms 50 gadiem. Tā ir sintētiski “uzlabota” un varbūt 50 reizes iedarbīgāka nekā līdz šim,” intervijā LNT Ziņām atzina Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa.

Viņa pauda, ka līdz ar to šie faktori arī esot jāņem vērā, spriežot par marihuānas dekriminalizāciju. “Šī vecā, tradicionālā marihuāna, varbūt kaut kur arī tiek audzēta, bet Eiropas līmenī mēs saskaramies vairāk ar šo sintētisko. Tie efekti mēdz būt dažādi: ir vemšana, ir slikta sajūta cilvēkiem,” sacīja Iekšlietu ministrijas pārstāve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iekšlietu ministrija uzskata, ka Latvija nav gatava marihuānas dekriminalizācijai

Jau ziņojām, ka Iekšlietu ministrijas nostāja ir, – Latvija ”noteikti nav” gatava marihuānas dekriminalizācijai, jo ikdienā valstī saskaras ”ar ļoti daudzām problēmām šajā jomā”, pauda Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa.

TOP komentāri

 • Sanja
  +8 +8 0

  Sanja

  Lūdzu nosauciet man kaut vienu dārzeni vai augli, kas mūsdienās netiek sintētiski uzlabots. Un pie tam kāda tad ir šī sintētika? Kālija, slāpekļa, fosfora un citu minerālu maisījumi? Šādas lietas tiek pielietotas visur lauksaimniecībā un ir nopērkamas jebkurā dārzniecības veikalā. Nedomāju, ka īsti saprotat par ko runājat. Protams, ir pilnīgi cita lieta, ja marihuānu apsmidzina ar vielām pēc ražas novākšanas.
 • Zālamans
  +6 +6 0

  Zālamans

  Un, ja man paliek nelabi un ir vemšana no valsts darbiniekiem, no gļēvajiem tirliņiem, kuri nezina, par ko runā, bet runā it kā zinātu, lai tikai pasargātu savu citiem nodokļos netaisni atņemto "algu" (kukuli par darbu pret sirdsapziņu)? Varbūt aizliedzam valsts darbiniekus, ne? Sliktāk no tā jau nu pilnīgi noteikti nepaliks. Uzpīpēsim un aizmirsīsim šo vardarbīgā stulbuma laikmetu!
 • Ivars
  +4 +4 0

  Ivars

  Kā var tādas muļķības runāt! Ticiet man , viss IeM cietīs smagi un degs elles liesmās, visi!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl