Komentāri

“Mūsdienās cilvēki līdz 95% laika pavada telpās. Tas nav tikai skolēniem, tas ir arī mazajiem bērniem, kā arī pieaugušajiem. Mēs arī svaigā gaisā esam ļoti maz, un tas velk līdzi problēmas,” saka alergoloģe Ieva Cīrule.

“Tā viena no problēmām ir alerģijas. Tas ir arī viens no skaidrojumiem, kādēļ tik daudz ir alerģiju pret tieši telpās esošiem putekļiem ir tādēļ, ka mēs daudz laika esam telpās. Mūsu bērni, skolēni, – tieši tāpat,” viņa skaidro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa arī norāda, – ja telpās ir slikta ventilācija un slikta gaisa apmaiņa, tad visi putekļi laika gaitā tur sakrājas arvien vairāk. “Tad arī attiecīgi rodas problēmas – tie gan ir vīrusi, gan baktērijas, gan dažādi alergēni, dažādas ķīmiskas vielas. Cilvēki, īpaši tie, kam ir jutīgas gļotādas, ļoti reaģē uz šo piesārņojumu. Tad sāk gan acis asarot, gan deguns tecēt, klepot, citam pat paliek grūti elpot,” norāda alergoloģe.

“Diemžēl alerģisko pacientu skaits nesamazinās, lai arī medicīna iet uz priekšu un tiek atklāti visādi jaunumi, kā iespējami ārstēt šīs problēmas, taču pacientu nepaliek mazāk, tādēļ, ka dzīvesveids, apkārtējā vide, tā arvien vairāk bojā, ja sevišķi runājam par elpceļiem, ādu, pasliktina mūsu dzīves kvalitāti,” saka I. Cīrule.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl