Mūrniece: Parlamentam jāizpelnās lielāka sabiedrības uzticība

1 komentārs
Mūrniece: Parlamentam jāizpelnās lielāka sabiedrības uzticība
18.11.2017. Latvijas proklamēšanas 99. gadadienai veltītā Saeimas svinīgā sēde. Piedalās Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ministru prezidents Māris Kučinskis. (Kaspars Krafts / f64)

Parlamentam jāizpelnās lielāka sabiedrības uzticība – tā Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā Saeimas sēdē sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Viņa atgādināja, ka šis ir pēdējais 18.novembris, kurā uz svinīgo sēdi pulcējas 12.Saeimas deputāti, jo uz svinīgo valsts simtgades sēdi sanāks jau nākamā Saeima, tāpēc aicināja deputātus strādāt tā, lai parlaments izpelnītos lielāku sabiedrības uzticību.

Saeimas spīkere aicināja politiskās partijas ar lielāku atbildību izturēties pret priekšvēlēšanu solījumiem, uzsverot, ka partijām uz vēlēšanām jāizvirza tādi kandidāti, kas bauda iedzīvotāju cieņu. No Saeimas tribīnes Mūrniece pateicās ikvienam, kas strādā Latvijas labā.

“Šajā svētku reizē es vēlos pateikties ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš palīdzējis mūsu valstī sagaidīt 99-to dzimšanas dienu, skaistākai, drošākai, labākai, bagātākai – visiem Latvijas patriotiem, latviešiem un cittautiešiem, paldies visiem, kas ir ārpus Latvijas, bet ar Latviju sirdī, paldies skolotājiem, ārstiem, ierēdņiem, uzņēmējiem, zemniekiem, ikvienam, kurš labi dara savu darbu,” sacīja Mūrniece

TOP komentāri

  • s
    +2 +2 0

    s

    Tas notiks, kad likumi netiks tā mudžināti, lai aiz asumiem, neskaidrībām un mēles mežģiem nevarēs aizķerties to tulkojumos.kad visas amatpersonas tiešām sapratīs savus pienākumus, nevis tikai tiesības,kad par nepadarito,slikti darito vai pārkāpumu ari augstās personas saņemtu attiecīgu sodu kā vienkāršās tautas pārstāvji par tādām lietām, nevis tiktu pārrotēti uz citu augstu amatu.Vēl jau laiks ir, kaut ko jau varat paspēt saglābt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl