1 komentārs

Saistībā ar jauno ārzemnieku izmitināšanas centra izbūvi Muceniekos ciemata iedzīvotāju drošība nepasliktināsies – šādu pārliecību šodien sasauktā preses konferencē pauda atbildīgās amatpersonas.

Muceniekos jau darbojas patvēruma meklētāju centrs, bet tagad tam blakus plānots izveidot aizturēto ārzemnieku centru. To plānots izbūvēt līdz 2017. gada sākumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunajā Mucenieku centrā netiks izmitināti patvēruma meklētāji, bet aizturētie ārzemnieki jeb tā dēvētie nelegālie imigranti, kurus plānots no valsts deportēt. Centru plānots izveidot, restaurējot šos divus graustus, kur iepriekš atradušās padomju armijas kazarmas un administratīvā ēka. Savukārt visai teritorijai apkārt plānots uzcelt trīsmetrīgu žogu. Centrs atradīsies tikai dažu desmitu metru attālumā no dzīvojamajām ēkām.

Foto

Mucenieku iedzīvotāji par ieceri ir sašutuši, norādot, ka nevēlas, lai pašā ciemata centrā atrastos cietumam līdzīga iestāde. Ņemot vērā cilvēku bažas, Iekšlietu ministrijā Mucenieku iedzīvotājiem sola dažādus labumus. Jau nokārtots, ka no šodienas palielināsies Rīgas satiksmes autobusu reisu skaits uz Muceniekiem.

Tāpat jaunajā centrā būs telpas, kur nepieciešamības gadījumā varēšot nodrošināt pastāvīgu policista klātbūtni. Centru apsargās Robežsardze, kas arī palielinās drošību ciematā, uzskata ministrijā. Muceniekos tiks izveidotas telpas vietējo iedzīvotāju sociālajām vajadzībām, piemēram, bibliotēkai, kā arī plānots vienoties par bērnu spēļu laukuma iekārtošanu.

Video

TOP komentāri

  • Marina Henina
    +1 +1 0

    Marina Henina

    Kādus labumus???? Paris autobusus par iespēju dzīvot visu mužu blakus cietumam?! Iekšlietu ministrija runā dīvainas lietas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl