Mucenieku iedzīvotāji nobažījušies, ka ciemats kļūs par “geto”

1 komentārs
Mucenieku iedzīvotāji nobažījušies, ka ciemats kļūs par “geto”
LETA

Ropažu novada pašvaldība satraukusies, ka Mucenieku ciemats, kurā šobrīd atrodas patvēruma meklētāju izmitināšanas centrs, var palikt bez investīcijām infrastruktūrā.

Pēc vietējās pašvaldības sacītā, no Iekšlietu ministrijas darba grupas Rīcības plāna izņemts punkts par multifunkcionālā centra būvniecību, stadiona un citu sporta objektu rekonstrukciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sporta infrastruktūra un multifunkcionālais centrs bija paredzēti vietējo iedzīvotāju un papildu uzņemamo bēgļu integrācijai. Tagad vietējie bažījas, ka Mucenieki kļūs par sava veida “geto”.

“Lai cilvēki satiktos, nepieciešama vieta, telpas, kurās varētu apvienot bērnus no bēgļu centra un mūsējos – viņi varētu veikt iestudējumus, valodas zināšanas, vecākā paaudze arī varētu organizēt savus pasākumus,” stāsta Normunds Vagalis, vietējais iedzīvotājs, attīstības centra Mucenieki vadītājs.

Foto!

Šobrīd Mucenieku ciematā, kas radies bijušajā padomju armijas bāzē, dzīvo ap 600 vietējo iedzīvotāju. Būtiski palielinoties bēgļu skaitam, neko par to nesaņemot pretim, pašvaldība pauž bažas, ka daudzi vietējie izlemtu Muceniekus pamest.

Atbildot, ko pašvaldība darīs, ja valdība tomēr īstenos plānu par patvēruma centra paplašināšanu, bet neieguldīs naudu infrastruktūrā, Ropažu novada domes priekšsēdētājs Zigurds Blaus, tiešu atbildi nesniedz, vien norādot, ka “būs grūti”.

Plašāku reportāžu no Muceniekiem skatieties vakarā LNT Ziņās astoņos!

TOP komentāri

  • Linda
    0 0 0

    Linda

    Ne,bet ka ir jaienist savs berns,lai sapnotu par to... ka vins ar "tiem" kautko iestudetu.
    Es savejo viniem tuvuma nelaistu! Lai pecak nav pirkstos jakoz....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl