Komentāri
Mucenieku bēgļi var justies gandarīti! Viņiem saziedota pārtika vairāku simtu eiro vērtībā
Foto: LETA

Facebook grupa Gribu palīdzēt bēgļiem, pateicoties ziedojumiem, ceturtdien pirmo reizi nogādāja Patvēruma meklētāju centrā Mucenieki visiem patvēruma meklētājam pārtikas paciņas, kurās ietilpst rīsi, cukurs, eļļa un milti.

Kaut arī patvēruma meklētāji saņem valsts atbalstu, kas ir 2,15 eiro dienā, no šīs naudas viņiem ir jāiegādājas viss sev nepieciešamais, tajā skaitā pārtikas preces, higiēnas lietas, kā arī jāapmaksā sabiedriskā transporta pakalpojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Esam ļoti patīkami pārsteigti, ka pirmajā mēnesī kopš ziedojuma konta atvēršanas esam saņēmuši 655 eiro. Tas nozīmē, ka cilvēkiem rūp tas, kā Latvijā jūtas cilvēki, kuri ir zaudējuši visu savu iedzīvi un sāk savu dzīvi no jauna. Izvērtējot situāciju janvāra sākumā kopā ar pašiem patvēruma meklētājiem un Patvēruma meklētāju centra vadību, secinājām, ka šajā brīdī visnoderīgākā būs tieši pārtikas piegāde. Turpināsim šo sadarbību arī turpmāk, sniedzot atbalstu visnepieciešamākajam,” saka grupas Gribu palīdzēt bēgļiem pārstāvis Egils Grasmanis.

Foto:

Facebook grupa sadarbībā ar biedrību Kaņepes Laikmetīgās Kultūras centrs pagājušā gada decembrī atvēra īpašu ziedojumu kontu, lai dotu iespēju ziedot naudas līdzekļus dažādām neatliekamām patvēruma meklētāju Latvijā vajadzībām, tajā skaitā arī integrācijas pasākumiem. Pārtika patvēruma meklētājiem iegādāta par 445,32 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl