Komentāri
Muceniekos atmosfēra uzlabojas – bēgļu bērni spēlējas kopā ar vietējo iedzīvotāju bērniem, stāsta direktors
Ar ASV karavīru un ASV vēstniecības Latvijā darbinieku atbalstu veidotais spēļu laukums blakus patvēruma meklētāju izmitināšanas centram "Mucenieki". (Paula Čurkste / LETA)

Gaisotne patvēruma meklētāju centrā Muceniekos uzlabojas – par to liecina kaut vai tas, ka patvēruma meklētāju bērni spēlējas kopā ar vietējo iedzīvotāju bērniem. “Tas ir labākais rādītājs labai kopdzīvošanai,” stāsta patvēruma meklētāju centra “Mucenieki” vadītājs Pēteris Grūbe.

Bēgļu centra direktors atzina, ka viņu satrauc, ja bēgļus grupē visus vienā grupā. Tie ir dažādi cilvēki – dzīvi cilvēki ar savām problēmām, bailēm, sāpēm,” stāsta Grūbe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban Muceniekos mīt 66 patvēruma meklētāji, turklāt viņi ir no dažādām valstīm, piemēram, Sīrijas, Uzbekistānas u.c.

Ja iedzīvotājiem ir vēlme palīdzēt, tad visi ir aicināti sūtīt dažāda izmēra apģērbu un apavus Muceniekos mītošajiem bēgļiem.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl