Komentāri
Motosezonas atklāšanas laikā motociklisti pārnes traucējošu apsardzes auto
Foto: LETA

Šodien tiek atklāta 2015. gada motosezona, kas pie lielveikala Mols pulcēja ap 4000 dalībnieku. Skaties.lv novēroja, ka arī šoreiz neiztika bez kurioziem – motociklisti pārnesa traucējošu G4S apsardzes auto.

Apsardzes kompānija nodrošināja kārtību pasākuma laikā un, lai netraucētu lielveikala apmeklētājiem ierobežoja vietu, kur varēja izpausties motociklisti. Tas, acīmredzot, nebija pa prātam pašiem motociklistiem un viņi pārnesa apsardzes kompānijas auto, kas traucēja motociklistu kustībai.

Kā sezonas atklāšanas preses konferencē norādīja MCA prezidents Aigars Freimanis, šajā sezonā “nav nevienas brīvas nedēļas, kad var aiziet parakt kartupeļus vai aiziet apgriezt tantei nagus, katru nedēļu kaut kur jābrauc ar motociklu.”

Viņš stāstīja, ka viens no lielākajiem pasākumiem šogad būs Kurland bike meet, kurš notiks 18.jūlijā, kā arī pasākums MC Vēja Brāļu ordenis – Jūras Priede, kas notiks Saulkrastos, 8.augustā. Plašāku sezonas pasākuma programmu iespējams aplūkot asociācijas mājas lapā.
Tāpat MCA valdes loceklis Uģis Spēlmanis klātesošajiem atgādināja, ka ziemas laikā iespējams, ka braukšanas iemaņas ir nedaudz zudušas, tāpēc, braucot, “jāapdomā meistarība, un nevajag skriet tai pa priekšu”.

Jau ziņots, ka šodien Rīgā ar motociklu parādi tiks atklāta 2015.gada motosezona, informēja pasākuma organizētāji.

Plkst.13 sāksies parāde pa Rīgas ielām. Brauciens plānots maršrutā: TC Mols Krasta ielā, Salu tilts, Mūkusalas iela, Trijādības iela, Raņķa dambis, Vanšu tilts, Valdemāra iela, Pils laukums, Torņa iela, Pils laukums, Muitas iela, 11.novembra krastmala.

11.novembra krastmalā sākot no plkst.13.40 notiks dažādu motosporta veidu prezentācijas. Plkst.15.30 motosezonas atklāšanas uzrunu teiks Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).

Lasi vēl