Komentāri
Morāle pēc divgadīgā puisēna pazušanas: nekas nav svarīgāks par vecāku uzmanību bērniem
Foto: Moyan Brenn/Flickr

Laimīgas beigas šonedēļ pazudušā puisēna stāstam būtībā nodrošināja sveši cilvēki, kuri jau otro reizi šogad atsaucās palīgā saucieniem sociālajos tīklos – lai arī lielākā daļa no pustūkstoša līdz ar tumsas iestāšanos mežu ķemmēšanai meta mieru, neatlaidīgākie atrada mazo ķiparu, kurš bija jau paguvis nosnausties, bet uziets rāva vaļā lielo brēcienu. Morāle – sociālajiem tīkliem ir milzīgs spēks, bet tas nekad nebūs tik liels kā vecāku uzmanība saviem mazajiem.

Jau ziņojām, ka drāma sākās brīdī, kad mūsu piejūras mežos ogas palasīt piestājusī atpūtnieku ģimene no Amerikas pēkšņi attapās, ka viņu divgadnieks atstājis auto un devies pats savās maza bērna gaitās. Spriedze kļuva vēl lielāka, kad pazudušā mazuļa meklēšana, kurā jau bija iesaistīta policija, glābēji un zemessardzes vīri, nedeva nekādus rezultātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl