Monta iekāpa lidmašīnā uz Rīgu, nezinot, ka te viņu sagaidīs pārsteigums…

3 komentāri

Šodien, 29. jūlijā, starptautiskā lidosta Rīga sagaidīja savu piecdesmit miljono pasažieri kopš lidostas dibināšanas – Montu Skābarnieci, kura lidostā ieradās ar Latvijas aviokompānijas airBaltic reisu no Minhenes uz Rīgu.

“Lidostas Rīga sasniegtais – apkalpoti 50 miljoni pasažieru – novērtējams ļoti atzinīgi. Pasažieru skaits turpina pieaugt, tāpēc novēlu šajā gadā pārsniegt 5 miljonu apkalpoto pasažieru atzīmi. Pateicos par ieguldīto darbu lidostas kolektīvam un vadības komandai, kā arī lielākajam pārvadātājam lidostā – nacionālajai aviosabiedrībai airBaltic, nodrošinot plašas ceļošanas iespējas no Rīgas,” akcentēja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VAS Starptautiskā lidosta Rīga valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš: “Mūsu kopīgās pūles un ieguldītais darbs ir veicinājis stabilu apkalpoto pasažieru skaita pieaugumu, kas, ļoti iespējams, mums ļaus šā gada beigās atkārtoti pārsniegt piecu miljonu slieksni un nākamos 50 miljonus pasažieru sasniegt nepilnu desmit gadu laikā.”

Skaties foto:

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss: “Mēs esam priecīgi, ka airBaltic kopā ar partneriem spēj piedāvāt pievilcīgus lidojumus un nodrošināt ērtas ceļošanas iespējas uz Rīgu un citiem galamērķiem Baltijā, Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvo Austrumu valstīs.”

Starptautiskā lidosta Rīga 50 miljonajai pasažierei dāvāja lidostas privilēģiju programmas RIX Club karti, kā arī pasniedza lidostas suvenīrus. Nacionālā aviokompānija airBaltic Montai Skābarniecei dāvināja sertifikātu lidojumam biznesa klasē, savukārt lidostas sadarbības partneri – AS Riga Airport Commercial Development (ATU Duty Free) laimīgo pasažieri apsveica ar īpašu dāvanu grozu.

Starptautiskā lidosta Rīga šā gada pirmajos sešos mēnešos apkalpojusi 2 377 503 pasažierus. Populārākie galamērķi no lidostas Rīga šogad ir Londona, Maskava, Frankfurte, Oslo un Helsinki. Savukārt populārākās valstis, uz kurām visbiežāk dodas pasažieri no Rīgas, ir Vācija, Lielbritānija, Krievija, Norvēģija un Somija.

Stiprinot savas pozīcijas Baltijas reģionā, airBaltic 2015. gada vasarā ir uzsākusi lidojumus vairākos jaunos tiešos maršrutos no Rīgas, Tallinas un Viļņas. airBaltic savai galamērķu kartei pievienojusi Olborgu (Dānijā), Dubrovniku (Horvātijā), Salonikus (Grieķijā), Rodas salu (Grieķijā) un Pizu (Itālijā).

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas. Kopumā no lidostas Rīga vasaras sezonā iespējams doties uz 87 galamērķiem.

Skaties video:

TOP komentāri

  • Ventspils
  • jožiks
  • Filozofs
    0 0 0

    Filozofs

    Vēl interesantāk būtu bijis, ja šai jaunajai kundzei kaut kur Minhenē būtu bijis mīļākais, par kuras braucienu vīrs nemaz nezinātu, un rekā :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl