Komentāri
Mollija ir pārdzīvojusi saimnieku cietsirdību un cer nonākt labākās mājās. Aicinām palīdzēt!

Patversmē nonākusi kaķu dāma vārdā Mollija. Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes par mājdzīvnieku? Padalies ar šo ziņu!

Piecus sešus gadus vecā Mollija it kā savulaik no kādas patversmes paņemta vecmammai, viss bija kārtībā, līdz omes prāts aptumšojās – kaķenīte gan sista, gan vannā slīcināta. Vai šie stāsti atbilst patiesībai, vai tomēr izdomājums, lai iežēlinātu patversmi – kas to lai zina. Katrā ziņā Mollija ir pašapzinīga, pašpietiekama kaķu dāma. Var būt gan mīļa, gan šerpa. Vairāk piemērota dzīvei privātmājā ar iespēju doties pastaigās, ģimenē bez pavisam maziem bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Molliju saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl