Komentāri

Pirmdien, 23. oktobrī, īpašs notikums visiem modes pasaules gardēžiem Latvijā. Modes muzejs Vecrīgā, svinot gada jubileju, atklās modes nama “Christian Dior” izstādi, kas veltīta tā slavenajai “New Look” kolekcijai.

Izstāde veidota sadarbībā ar modes vēsturnieku un kolekcionāru Aleksandru Vasiļjevu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Vasiļjevs, izstādē aplūkojami gan “Dior” darinātie tērpi, gan to dizaineru tērpi, kas “Dior” radīto tendenci attīstīja un izmantoja.

Video – Modes muzejā aplūkojama īpaša izstāde modes pasaules gardēžiem!

“New Look” kolekcija nāca klajā 40. gadu beigās. Tās romantiskais un nostalģiskais siluets noteica toni visai 50. gadu modei un joprojām turpina iedvesmot, kā arī ietekmēt arī mūsdienu modi.

“Dior” izstāde modes muzejā būs apskatāma pusgadu līdz pat 2018. gada aprīļa beigām.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl