Mobilie operatori vienlaikus ceļ cenas; Konkurences padomei tas izskatās aizdomīgi

11 komentāri

Jūnijs vairumam iedzīvotāju nāks ar nepatīkamu pārsteigumu – par mobilajiem sakariem būs jāmaksā dārgāk. Par cenu celšanu īsā laikā paziņojuši visi trīs lielākie operatori. Tas piesaistījis Konkurences padomes uzmanību.

Pirmie par lēmumu celt cenas paziņoja “Latvijas Mobilais telefons”. Viņiem pa pēdām drīz vien sekoja arī “Bite” un “Tele2”. Visiem atruna viena – viesabonēšanas atcelšana Eiropas Savienībā, kā dēļ ienākumi vairs nesedz izdevumus. Tāpēc jāpaaugstina tarifi.

Sakritība vai pretlikumīga vienošanās, tas tagad jānoskaidro Konkurences padomei. TV3 aptaujātie iedzīvotāji neslēpj, ka viņiem tas izskatās aizdomīgi.

“Pagaidām neko neplānoju darīt. Noteikti nav godīgi, bet ceru, ka konkurences padome par to padomās. Tad jau redzēs,” teic Ilze.

“Man liekas, ka nav pārāk godīgi. Nav liela izvēle. Jāuzzina, cik pieaugums būs un jārunā individuāli, vai tiešām nedos labākas cenas vai kā. Esmu mainījusi operatorus atkarībā no cenas, ko viņi piedāvā,” norāda Diāna.

“Es vienkārši aizgāju un atteicos no “Tele2″. Viņi man piedāvāja senioru programmu, un es paliku. Ja runā, tad var sarunāt,” par savu pieredzi stāsta Ērika. Līdzšinējo astoņu eiro vietā viņai tarifu operators vēlējās pacelt līdz 12, taču iebildumi palīdzēja vienoties.

Konkurences padomes vadība portālam “Delfi” skaidro, ka formāla procedūra par iespējamu likuma pārkāpumu vēl nav uzsākta, tomēr uzmanība ir saistīta un šobrīd notiek apstākļu noskaidrošana.

TOP komentāri

 • Jānis
  +4 +4 0

  Jānis

  Cik var celt..tā jau saceltas līdz riebumam..vēlme ;slaukt; klientus latvijā ir raksturīgi..
 • Daina Sedliņa
  +3 +3 0

  Daina Sedliņa

  Aha ! Un kad auto apdrošināšanas kompānijas vienlaicīgi paceļ cenas, tad tas neliekas aizdomīgi? Nu jā, tās jau ir krietni lielākas summas, tas jau tā normāli. Galvenais - skaļi sacelt kņadu par sīkumiem, tad lielās lietas paliek ēnā...
 • voldis
  +3 +3 0

  voldis

  naxren man vajag tās ārzemes... talak par poliklīniku nebraucu.. ka tikai tos pensionārus varetu iznīcināt... Radzēs vai konkurences padome būs ar šiem uz vienu roku...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl