Ministrs Pūce bijis saskarsmē ar Covid-19 inficēto

Pievienot komentāru
Ministrs Pūce bijis saskarsmē ar Covid-19 inficēto
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) bijis saskarsmē ar Covid-19 inficētu personu, tādēļ nonācis karantīnā.

To ministrs šodien paziņoja mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

“Esmu saņēmis ziņu, ka esmu svētdien bijis saskarsmē ar Covid-19 pozitīvu personu. No šā mirkļa atrodos karantīnā, gaidu SPKC norādes par tālāko. Kad nosūtīs, došos uz testu. Savus pienākumus turpinu pildīt attālināti,” raksta Pūce.

Ministra padomniece komunikācijas jautājumos Agnese Vārpiņa aģentūrai LETA pavēstīja, ka pašlaik plašākas informācija nav.

Vienīgi esot skaidrs, ka ministrs nedosies iepriekš plānotajā komandējumā uz Luksemburgu, kur paredzēta Eiropas Savienības vides ministru sanāksme.

Kā aģentūrai LETA teica Pūce, Eiropas Savienības Vides ministru padomes sanāksmē ministriju pārstāvēs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Valsts sekretāra vietniece Alda Ozola, bet juridiski – Latvijas pastāvīgās pārstāves Eiropas Savienībā (ES) vietniece, vēstniece Alise Balode, kura pārstāv Latviju Pastāvīgo pārstāvju komitejā un kuras pārziņā ir lielākā daļa ES sektorpolitiku jautājumu, tostarp vides jautājumi.

Lasi vēl: Aizvadītajā diennaktī atklāti 188 jauni Covid-19 gadījumi