3 komentāri

Jaunu reģionālo reformu rosina Vides un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). Tā piedāvā pašvaldībām apvienoties 16 administratīvo teritoriju grupās jeb apriņķos. Kā šo ieceri vērtē iedzīvotāji?

31% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ierosinājumu pašvaldībām apvienoties 16 apriņķos. Tikmēr 42% aptaujāto ir pretējās domās un to neatbalsta. Vēl salīdzinoši lielai daļai jeb 27% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr tikai trešā daļa (34%) aptaujāto atzinuši, ka izprot reģionālās reformas būtību un to, kāpēc tā nepieciešama. Vairāk nekā puse 57% iedzīvotāju norādījuši, ka to neizprot. Vēl desmitā daļa (9%) aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

 • SO.
  +1 +1 0

  SO.

  Vēl neviens teritoriālās reformas variants nav vispusīgi tautai parādīts, kur nu vēl ekonomiski vai emocionāli pamatots.Vienkārši ierēdņi, kam īstā valsts beidzas ar 4 baltiem burtiem lielo šoseju malās, sēž savos kabinetos un kartē zimē kaut ko, lai imitētu savu darbību.
 • Marcīte
  0 0 0

  Marcīte

  Sen vajadzēja sakarīgu reģionālo dalījumu - katram līmenim savas kompetences - no starptautskiem projektiem līdz rūpēm par katru iedzīvotāju, lai par visu ir padomāts. Tikai nesaprotu, kāpēc 16 grupās, nevis 26 kā agrāk. Kuri tiks apdalīti?
 • teritorija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl