3 komentāri

Jaunu reģionālo reformu rosina Vides un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). Tā piedāvā pašvaldībām apvienoties 16 administratīvo teritoriju grupās jeb apriņķos. Kā šo ieceri vērtē iedzīvotāji?

31% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ierosinājumu pašvaldībām apvienoties 16 apriņķos. Tikmēr 42% aptaujāto ir pretējās domās un to neatbalsta. Vēl salīdzinoši lielai daļai jeb 27% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr tikai trešā daļa (34%) aptaujāto atzinuši, ka izprot reģionālās reformas būtību un to, kāpēc tā nepieciešama. Vairāk nekā puse 57% iedzīvotāju norādījuši, ka to neizprot. Vēl desmitā daļa (9%) aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

TOP komentāri

 • SO.
  +1 +1 0

  SO.

  Vēl neviens teritoriālās reformas variants nav vispusīgi tautai parādīts, kur nu vēl ekonomiski vai emocionāli pamatots.Vienkārši ierēdņi, kam īstā valsts beidzas ar 4 baltiem burtiem lielo šoseju malās, sēž savos kabinetos un kartē zimē kaut ko, lai imitētu savu darbību.
 • Marcīte
  0 0 0

  Marcīte

  Sen vajadzēja sakarīgu reģionālo dalījumu - katram līmenim savas kompetences - no starptautskiem projektiem līdz rūpēm par katru iedzīvotāju, lai par visu ir padomāts. Tikai nesaprotu, kāpēc 16 grupās, nevis 26 kā agrāk. Kuri tiks apdalīti?
 • teritorija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl