1 komentārs

Kamēr daudzi Latvijā tikai var sapņot un krāt naudiņu kādam tālākam ceļojumam, darba darīšanās Latvijas ministri šogad apmeklējuši tādas eksotiskas valstis kā Fidži salas, Koreja, Peru, Austrālija un Jaunzēlande. 

Starp eksotiskākajiem ministru komandējumu galamērķiem atrodamas Fidži salas, Jaunzēlande un Austrālija. Šīs trīs valstis vienā braucienā apmeklēja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Savukārt zemkopības ministrs Jānis Dūklavs lauksaimniecības gudrības smēlies ASV un Ķīnā, bet Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vadītājs Kaspars Gerhards – trīs mēnešus pēc incidenta Vecrīgā, kurā ar spēkratu uzbraucis uz kājas kādai kristīga pasākuma apmeklētājai, devies vizītē pie Romas pāvesta Franciska Vatikānā. Savukārt finanšu ministrs Jānis Reirs šogad devies komandējumā uz Latīņameriku – eksotisko Peru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Pirmais komandējumā šogad devās tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, kurš janvāra sākumā brauca uz Beļģijas Karalisti. Savukārt nesenākais komandējums ir Jānis Dūklavs, kurš devies uz Luksemburgu.

Raidījums Bez Tabu izveidojis arī ministru, kas visbiežāk braukuši komandējumos, TOP3. Šā topa pirmajā vietā ierindojas neviens cits kā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kurš komandējumos šogad devies 65 reizes. Otrajā vietā – finanšu ministrs Jānis Reirs (28 komandējumi). Savukārt Ministru prezidente Laimdota Straujuma palikusi trešajā vietā ar 23 komandējumiem.

”Nekas nespēj aizstāt tiešo kontaktu. Videokonferences ir viens formāts, protams, ir lietas, ko var izdarīt šādā formātā. Taču tas neatsver divpusējas tikšanās vai neformālas tikšanās. Aizstāvēt videokonferencēs savu pozīciju ir grūti,” saka premjerministres preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Savukārt šodien no četru dienu komandējuma Korejā, kur pārrunāta zinātnes attīstība, Latvijā atgriežas izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, bet VARAM ministrs Kaspars Gerhards nupat kā noslēdzis vizīti Uzbekistānā, kur pārrunāja vides resursu lietderīgu izmantošanu.

Cik ir vērtīga tāda braukāšana? Ko domā cilvēki ielās?

Cilvēki ielās domā dažādi – ir vieni, kas norāda, ka pieredzes apmaiņai ārzemēs nav ne vainas, taču tad vajadzētu arī sabiedrību informēt par šiem ieguvumiem, piemēram, veidot publikācijas, lai cilvēki saprastu ”ko valstsvīri tur noskaidroja”. Tikmēr daļa sastapto iedzīvotāju ir skeptiskāki, un domā, ka ”viņi tur tikai vizinās”. ”Man daudz kur liekas, ka viņi tērē mūsu naudiņu, un viņi dzīvo atsevišķi no tautas,” saka kāda sieviete.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • ES
    0 0 0

    ES

    Mūsu resursu izlietošanu mēs noteikti varam apgūt Uzbekistanā,obligāti, Kinas lauksaimnieciba arī mums ir īpaši nozīmīga, ari Peru mums ir loti tuva un līdziga zeme, kur varam gūt pieredzi,par kuru tautai nav jāatskaitās un par ceļošanu nav pašam jāmaksā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl