Komentāri
Minimālās gaisa temperatūras rekordi krīt! Saldū tik auksti nav bijis kopš 1991. gada
Foto: LETA

Ceturtdienas, 7. septembra, rītā pārspēts minimālās gaisa temperatūras rekords Saldū, informē Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) pārstāvji.

Proti, šorīt Saldū gaisa temperatūra nokritās līdz +1,4 grādiem, bet iepriekšējais minimālās gaisa temperatūras rekords bija +2,2 grādi 1991. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar ”Latvijas Valsts ceļi” datiem Usmas apkaimē gaisa temperatūra pazeminājās līdz +0,5 grādiem. Līdz +2 grādiem termometra stabiņš noslīdēja Ventspils lidostā un Talsu apkārtnē.

Kurzemē reģistrēta arī augstākā gaisa temperatūra valstī – naktī Kolkā nekļuva vēsāks par +12 grādiem. Valsts austrumu pusē minimālā gaisa temperatūra bija +8…+9 grādi.

Ceturtdienas rītā valsts lielākajā daļā apmākušās debesis, bet dienvidrietumu novados – saulains laiks. Vietām smidzinošs lietus un dūmaka.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl