Mini zoo Imantā, iespējams, notikusi atriebība – nogalināti četri no pieciem tītariem

7 komentāri
Mini zoo Imantā, iespējams, notikusi atriebība – nogalināti četri no pieciem tītariem
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (RŪTA KALMUKA / F64)

Mēneša sākumā trīs ļaundari no atrakciju parka Imantā izzaga tītaru, kuru piedzirdīja ar alkoholu un kamdēļ pret vīriešiem tika uzsākta lietvedība, taču ar to viss nebeidzās – iestādes darbiniece sestdien pēc ierašanās darbā ieraudzīja četrus no pieciem aploka tītariem mirušus, vēsta “Degpunktā”.

Mēneša sākumā “Degpunktā” vēstīja par putnu, kuru trīs ļaundari izzaga no atrakciju parka Imantā, piedzirdīja ar alkoholu un kamdēļ tas pēcāk nespēja atkopties no saindēšanās. Pret vīriešiem tika uzsākta lietvedība, taču ar to mini zoodārza “Pik Nik Park” likstas nebeidzās. Iestādes darbiniece sestdien ziņoja par šokējošu atklājumu – ierodoties darbā viņa ieraudzīja četrus no pieciem aploka tītariem mirušus.

Lasi vēl: No atrakciju parka Imantā nozagtais tītars vēlāk tika spīdzināts un joprojām nav atguvis veselību

Putnu līķi ir nodoti policijai, taču darbiniecēm ir aizdomas, ka paveikta atriebība. Proti, izskatoties, ka tītari tika nožņaugti vai noindēti.

“Mums kopā pieci tītari bija, diviem no viņiem bija brūces, diviem nebija nekā, vienkārši beigti, un piektais ir pazudis,” saka “Pik Nik Park” darbiniece.

Nogalinātie tītari ir savākti aizvesti uz ekspertīzi. Par viņu nāves cēloņiem pagaidām nekas nav zināms.

Video: Trīs vīrieši dzērumā no mini zoo nozog tītaru; pēc aculiecinieku ziņotā policija vainīgos operatīvi aiztur