5 komentāri
“Milzu dzīvnieki Rīgas centrā” – fotogrāfs ironizē, kā jāizskatās pilsētas panorāmai, kad aizliegts bildēt “slepenos” objektus
Ikars Kubliņš/ Photoriga.com

Otrdien, 6. jūnijā, terorisma risku mazināšanai valdība atbalstīja grozījumus noteikumos, kas paredz aizliegt fotografēt un filmēt kritiskās infrastruktūras objektus.

Valdības lēmums sociālajos tīklos jau izraisījis diskusijas un vairums ironizē par to, kā plānots izkontrolēt noteikumu ievērošanu. Tā, piemēram, fotogrāfs Ikars Kubliņš no “Photoriga.com” uzskata, ka nākamais loģiskais solis būtu aizliegt šo objektu attēlošanu jau esošajās Rīgas panorāmās, tādēļ piedāvā savu versiju, kā varētu izskatīties populāras Rīgas ainavas, kurās “slepenie” objekti aizvietoti ar milzu dzīvniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto – Milzu dzīvnieki aizstāj kritiskās infrastruktūras objektus

Arī sociālo tīklu lietotājiem ir savs viedoklis par pieņemtajiem grozījumiem

Kritiskās infrastruktūras objekti, piemēram, ir hidroelektrostacijas, valdības nams, dzelzceļa tilti, dažādas valsts iestādes, tostarp, specdienestu ēkas.

Kritiskā infrastruktūra ir Latvijā izvietoti objekti, sistēmas vai to daļas, kuras ir būtiskas svarīgu sabiedrības funkciju īstenošanas, kā arī cilvēku veselības aizsardzības, drošības, ekonomiskās vai sociālās labklājības nodrošināšanai un kuru iznīcināšana vai darbības traucējumi būtiski ietekmētu valsts funkciju īstenošanu. Saskaņā ar likumu kritisko infrastruktūru klasificē A, B un C kategorijās. A kategorija ir valsts līmeņa sevišķi svarīga kritiskā infrastruktūrā, kuras iznīcināšana vai darbības spēju samazināšana būtiski apdraud valsts pārvaldīšanu un drošību.

TOP komentāri

  • Ēriks no Ventspils
    0 0 0

    Ēriks no Ventspils

    Idiotismas! Laikmetā, kad pat ar krekla pogu var nofotografēt, kad katrā mašīnā ir videoreģistrators, kad katrs var nopirkt dronu un lidināties brīvā lidojumā, šāds aizliegums ir tikai priekš tūristiem un jauns naudas kāšanas veids PP domes kasei. Prātiņ, nāc mājās!
  • Balsotājs
  • Oskars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl