Komentāri

Ziedojumu konts, kas tika atvērts uzreiz pēc Zolitūdes traģēdijas, šobrīd ir slēgts un saziedotā nauda gandrīz iztērēta, vēsta LNT Ziņas.

Milzīgā cilvēku atsaucība, ziedojot Zolitūdes traģēdijā cietušajiem, ļāvusi apmaksāt viņiem ārstniecības un rehabilitācijas kursus. Daļa naudas tika sūtīta arī no ārvalstīm, un tas ļāvis sniegt palīdzību 212 cilvēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta atzīst, ka Latvijas iedzīvotāji ir līdzjūtīgi, un situācijās, kad apkārtējiem cilvēkiem nepieciešama palīdzība, sabiedrība mobilizējas. To apliecina fakts, ka divu nedēļu laikā pēc Zolitūdes traģēdijas Ziedot.lv tika saziedots pusotrs miljons eiro.

Rūta Dimanta, Ziedot.lv vadītāja:

Visiem bojāgājušo tuviniekiem tika izmaksātas vienādas pabalstu naudas, visi cietušie ir apzināti. Tie, kuri ir izrādījuši vēlēšanos un vajadzību pēc palīdzības, visi to ir saņēmuši.  Tomēr ne visi cilvēki ir gatavi saņemt sabiedrības palīdzību.

Ziedojumu kontu pēc traģēdijas bija atvērusi arī Rīgas dome, un tajā tika saziedoti apmēram 170 tūkstoši eiro.

Skaties video:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl