Millera un Latvijas Zinātņu akadēmijas konflikts plešas plašumā

1 komentārs

Plašumā vēršas koncertzāles Rīga un Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) konflikts par telpu nomu. Koncertzāles producents Juris Millers apgalvo, ka akadēmija ar reideriskām metodēm cenšas pārņemt nesen renovētās telpas un māksliniekus ar sagatavotajām izrādēm izlikt uz ielas. Savukārt akadēmijas vadība akcentē, – īrnieki nepilda līguma saistības un mēnešiem nemaksā par telpu nomu.

Lai arī šo skandālu, visticamāk, risinās tiesa, jau septembrī koncertzāles apmeklētājus priecēs Jura Kulakova muzikālā izrāde Mazais princis.

Jau jūlija beigās LZA, kuras telpās atrodas koncertzāle Rīga, lēma uzteikt nomas līgumu. Iemesls – jau vairāk nekā pusgadu nesamaksātie īres rēķini. Pārmesta tiekot arī vairāk nekā 200 radiatoru izzagšana no akadēmijas telpām. To gan šodien paša sasauktā preses konferencē noliedza koncertzāles vadītājs Juris Millers, kurš, rādot uz nospiedumiem sienā, apgalvo, – jau sākot nomāt telpas, no radiatoriem te nav bijusi ne vēsts.

Tāpat Millers arī galdā ceļ neskaitāmas dokumentu mapes – tie esot samaksātie rēķini teju pusmiljona eiro apmērā – par ventilācijas sistēmu nomaiņu, grīdas ieklāšanu un zāles atjaunošanu. Ieguldītas milzīgas investīcijas, un koncertzāle negrasās pārtraukt darbu.

Tikmēr LZA prezidents teic, – visticamāk, konflikts ar telpu nomnieku nonāks tiesā, par to akadēmijas valde lems tuvāko nedēļu laikā. Abu pušu līgumā neesot punkta, ka akadēmijai būtu jāatlaiž īre nomniekam par veiktajiem remontdarbiem.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • IncParaac
    +1 +1 0

    IncParaac

    Līgumā nav minēts _ a)Zīdtārpiņpieeja sienāzim/muzikantam ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl