Miljonārs Jūlijs Krūmiņš izdod savus jau skandalozu slavu ieguvušos memuārus

Komentāri

Miljonārs Jūlijs Krūmiņš, kurš pašlaik ir arī aizdomās turamais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja sāktā kriminālprocesā, pirmdien, 12. decembrī, prezentē savus jau skandalozu slavu ieguvušos memuārus.

Grāmata ”Iļģuciema pašpuikas stāsti” ir ļoti atklāta un vaļsirdīga, norāda Krūmiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš esot tik vecs, ka ne no kā vairs nav jākaunas. Memuāros netrūkst atmiņu un spilgtu epitetu arī par dažādām sabiedrībā atpazīstamām personām, īpaši Krūmiņš grāmatā kritizē par oligarhiem dēvētos Ventspils mēru Aivaru Lembergu un ekspolitiķi Andri Šķēli.

Jūlijs Krūmiņš, uzņēmējs

Šie divi kungi – Lembergs un Šķēle – ir tie, kuri mani bremzēja, tāpēc es viņu atstāju, bet grāmata nav par viņiem. Grāmata ir par mani.

Par to, kā Krūmiņa atklāsmes komentē grāmatā pieminētie personāži, – LNT Ziņās plkst. 20!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl