Mīlīgs video: kādi ir jauno pirmklasnieku sapņi un cerības?

Komentāri

Turpinot gadiem piekoptu tradīciju, LNT arī šī jaunā mācību gada sākumā apciemoja pašus mazākos skolēnus, kuriem skolas dzīve tikai tagad pa īstam sākas. Ko viņi sagaida no skolas un skolotājiem, vai klases sols nav par cietu, par ko viņi sapņo kļūt, kad būs pieauguši un arī – kāpēc vispār ir jāmācās?

Nākamie ārsti, zinātnieki, sportisti, frizieri, policisti, ugunsdzēsēji un daudz kas cits. Tikai septiņus gadus veci, bet jau spriež kā lieli onkuļi un tantes, kas skaidri zina, ko dzīvē grib sasniegt un, lai iecerētais īstenotos, tagad atliek kāpt zināšanu kalnā. To, ka jāmācās, lai būtu gudrs – zina visi. Tāpat kā to, kā gudrību dzīvē izmantot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolotāja par savu audzināmo klasi saka – mūsdienu pirmklasnieks ir jau ļoti zinošs. Turklāt vairāk pat zināt gribošs. Lasīt un rakstītprasme nebūt neatspoguļo bērna varēšanu vai zināšanu pakāpi. Viņš var knapi burtot vai mācēt rakstīt vien drukātajiem burtiem, taču viņš ir spējīgs jau izdarīt secinājumus par dzīvi, runāt par procesiem valstī un pasaulē.

Sapņojot par savu nākotnes profesiju, nenoliedzami liels iedvesmas avots bērnam ir viņa vecāki un vecvecāki. Ietekme, protams, ir arī TV ekrānā redzētajam. Protams, izvēle vienai vai otrai profesijai par labu atkarīga no paša interesēm – kas patīk, kas aizrauj. Un ne vienmēr noteicošā ir nauda, cik daudz konkrētajā profesijā var nopelnīt, bet gan nesavtīga vēlme darīt labu darbu un kādam palīdzēt.

Visticamāk, jau pēc gada, pieciem un, kad skola tiks beigta, šie mazie prātvēderi jau domās citādāk. Bet šobrīd sapņot nevienam nav liegts.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl