Mīlīgs video: Grigalis atklāj, kas kopīgs LNT rīta cilvēkiem un pūcēm

Komentāri

LNT 900 Sekunžu ētera personības – Kristīne Garklāva un Mārtiņš Daugulis – ir vairāk cīruļi, kas mostas un rosās jau agri no rīta, tomēr, izrādās, viņiem ir šis tas kopīgs ar pūcēm. Tā atklājis laika ziņu vadītājs Māris Grigalis.

Viesojoties Rīgas Zooloģiskajā dārzā, LNT Laika ziņu vīrs īpašu vērību pievērš pūču pārim, kas, neskatoties uz to, ka ārā ir gaišs, vēl turpina “šiverēties”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grigalis norāda, – līdzība ir tā, ka pūcītes tāpat kā vadītāji turas kopā. Tomēr atšķirībā no LNT rīta ētera cilvēkiem, kuri savu dienu sāk vēl pirms saullēkta, pūces no rīta jau pošas uz miegu.

Skaties foto:

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl