5 komentāri

Par maršruta mikroautobusu vadītājiem dzirdētas ne tās labākās atsauksmes, un kāda sieviete nesen par to pārliecinājusies dzīvē – viņai atteikta iekāpšana transportā ar bērnu ratiņiem.

Minētais starpgadījums noticis maršrutā no Ķekavas uz Rīgu, un šajā apkaimē mikroautobuss ir teju vienīgais sabiedriskais transports.

Bez Tabu komanda devās izmēģinājuma braucienos kopā ar šo pašu māmiņu, lai pārliecinātos, kāda tad ir mikroautobusu vadītāju attieksme pret pasažieriem, kuriem jāpārvadā arī savi mazuļi.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • ilze
  +1 +1 0

  ilze

  Kad man bija mazs bērns un vienīgā iespēja kā tikt uz pilsētu bija mikriņš, vai autobuss, es nopirku ķengursomu....agrāk pat lielajos autobusos ar ratiem iekšā tikt nevarēja...Vai arī jāņem salokāmie ratiņi. Bet ar lielo kulbu..tak skaidrs, ka tur iekšā nav vietas. Tas tak ir jāsaprot. Lidmašīnā tak ar neviens ar ratiem iekšā nelaiž. Cita lieta, kas tas ir jārisina augstākā līmenī un valstij šajā maršrutā ir jānodrošina lielais autobuss..
 • Mamina
  +1 +1 0

  Mamina

  Ja būtu jābraukā katru dienu ar mikrinu, tad arī speciāli pirktu atribūtiku, bet ne jau vienai reizei mēnesi!!!! Un ratiņi netraucē pasažieriem, ja novieto bagāžniekā! Domā, ko runā Zane!
 • Zane
  +1 +1 0

  Zane

  Nu HALLOOO!! Jūs zinat cik mikriņā vispār ir vietas!? Un pārējiem pasažieriem ir jākļūst par cietējiem tikai dēļ māmiņas, kura nerēķinās ar to, ka viņai būs jābraukā ar mikroautobusu un attiecīgi neiegādajas vajadzīgos atribūtus (salokāmos ratus, slingu, utt.). Nu nav tie mikriņi paredzēti bērnu ratiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl