Komentāri
Miglas dēļ vairākas lidmašīnas nepiezemējas Rīgā un atceļ izlidojošos reisus
(Foto: LETA)

Biezās miglas dēļ šodien no Rīgas uz citām lidostām novirzītas jau piecas lidmašīnas, atcelti vairāki izlidojošie reisi un kavējas vēl vairākas lidmašīnas, vēsta Rīgas lidosta.

No rīta uz Tallinu tika novirzīta lidmašīna no Londonas Stanstedas lidostas, un tā Tallinā jau veiksmīgi nolaidusies. Pusdienlaikā tāpat rīkojās lidmašīna no Frankfurtes, kurai Rīgā bija jāielido plkst.13.05, lidmašīna no Kopenhāgenas, kurai Rīgā bija jānolaižas plkst. 13.20, lidmašīna no Oslo, kurai bija jāatlido plkst. 13.50, un lidmašīna no Stambulas, kurai bija jāpiezemējas plkst. 14.35.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to šodien ir atcelti reisi uz Stanstedu, Frankfurti un Oslo, kam bija jānotiek attiecīgi plkst. 11.25, plkst. 14.10 un plkst. 14.20. Visticamāk, tiks atcelts arī reiss uz Stambulu, kas paredzēts plkst. 15.35.

Ar gandrīz stundas nokavēšanos atlidoja lidmašīna no Varšavas, tādēļ kavējās arī reiss uz Varšavu. Patlaban kavējas tuvākais ielidojošais reiss no Telavivas.

Rīgas lidostas pārstāvji brīdina, ka miglas dēļ reisu kavēšanās un ielidojošo reisu novirzīšana uz citām lidostām iespējama visu dienu.

Pasažieri tiek aicināti sekot līdzi informācijai lidostas mājaslapā, zvanot pa uzziņu tālruni: 1817 vai vēršoties aviokompānijā.
Lidmašīnu pacelšanos migla nekavē.

Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras (LVĢMA) datiem bieza migla pusdienlaikā saglabājas vietām Latvijā, it īpaši Rīgas, Jelgavas un Skrundas apkaimē.

Šonakt atsevišķos rajonos veidosies migla ar redzamību vien 100 līdz 500 metri, liecina LVĢMA prognozes.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl