Miglas dēļ vairākas lidmašīnas nepiezemējas Rīgā un atceļ izlidojošos reisus

0 Komentāru
Miglas dēļ vairākas lidmašīnas nepiezemējas Rīgā un atceļ izlidojošos reisus
(Foto: LETA)

Biezās miglas dēļ šodien no Rīgas uz citām lidostām novirzītas jau piecas lidmašīnas, atcelti vairāki izlidojošie reisi un kavējas vēl vairākas lidmašīnas, vēsta Rīgas lidosta.

No rīta uz Tallinu tika novirzīta lidmašīna no Londonas Stanstedas lidostas, un tā Tallinā jau veiksmīgi nolaidusies. Pusdienlaikā tāpat rīkojās lidmašīna no Frankfurtes, kurai Rīgā bija jāielido plkst.13.05, lidmašīna no Kopenhāgenas, kurai Rīgā bija jānolaižas plkst. 13.20, lidmašīna no Oslo, kurai bija jāatlido plkst. 13.50, un lidmašīna no Stambulas, kurai bija jāpiezemējas plkst. 14.35.

Līdz ar to šodien ir atcelti reisi uz Stanstedu, Frankfurti un Oslo, kam bija jānotiek attiecīgi plkst. 11.25, plkst. 14.10 un plkst. 14.20. Visticamāk, tiks atcelts arī reiss uz Stambulu, kas paredzēts plkst. 15.35.

Ar gandrīz stundas nokavēšanos atlidoja lidmašīna no Varšavas, tādēļ kavējās arī reiss uz Varšavu. Patlaban kavējas tuvākais ielidojošais reiss no Telavivas.

Rīgas lidostas pārstāvji brīdina, ka miglas dēļ reisu kavēšanās un ielidojošo reisu novirzīšana uz citām lidostām iespējama visu dienu.

Pasažieri tiek aicināti sekot līdzi informācijai lidostas mājaslapā, zvanot pa uzziņu tālruni: 1817 vai vēršoties aviokompānijā.
Lidmašīnu pacelšanos migla nekavē.

Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras (LVĢMA) datiem bieza migla pusdienlaikā saglabājas vietām Latvijā, it īpaši Rīgas, Jelgavas un Skrundas apkaimē.

Šonakt atsevišķos rajonos veidosies migla ar redzamību vien 100 līdz 500 metri, liecina LVĢMA prognozes.

0 Komentāru