Mežs: Bēgļiem jāizvēlas – vai nu mājoklis, vai pārtika

1 komentārs

Kritiski Latvijas veikumu, pagājušā gada laikā uzņemot patvēruma meklētājus, vērtē Starptautiskās Migrācijas organizācijas Rīgas biroja vadītājs Ilmārs Mežs, kura ieskatā bēgļu uzņemšanas sistēma nestrādā.

Norādot, ka patvēruma meklētājiem nav jābūt priviliģētākā situācijā kā citiem Latvijas iedzīvotājiem, Ilmārs Mežs vienlaikus akcentē, ka Latvijai tomēr ir jāpalielina bēgļiem sniegtais atbalsts, un vismaz pirmo pusgadu jāpalīdz nodrošināt ar mājvietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ilmārs Mežs, Starptautiskās Migrācijas organizācijas Rīgas biroja vadītājs

Šiem cilvēkiem ir jāizvēlas – vai nu noīrēt mājokli, vai paēst. Abus divus viņiem nenodrošina. Kuri izvēlas paēst, viņiem nav, kur dzīvot. Kuri izvēlas mājokli, viņiem nav, no kā ēst. Ja reiz visas citas Eiropas Savienības dalībvalstis rīkojas tā, ka tā dzīvošana tiek nodrošināta papildus citiem pabalstiem, tad tas būtu tikai normāli arī Latvijas gadījumā.

 

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

  • Ināra Laima
    0 0 0

    Ināra Laima

    Kādas problēmas ar bēgļiem Asads laipni aicina atpakaļ,ļoti laipni,,,,,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl