Mežaparka Lielā estrāde jaunu vaibstu gaidās! Kāda tā izskatīsies?

Komentāri

Aizvadītās darba nedēļas beigās, 11. martā, tika parakstīts līgums par Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas būvprojekta izstrādi.  

Būvniecību veiks divās kārtās – pirmajā posmā līdz 2018. gadam pārbūvēs un paplašinās skatītāju zonu. Pievienojot astoņus tūkstošus sēdvietu, to skaits sasniegs 30 tūkstošus, bet stāvus tur vietas pietiks pat 70 tūkstošiem. Tāpat estrādē izbūvēs arī apakšzemes apjomu – tur izvietos tirdzniecības vietas, ēdināšanas zonu un labierīcības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt otrajā posmā līdz 2021. gadam plānots rekonstruēt estrādes pārsegumu un izveidot jaunu kupolu. Līdz ar to tribīnēs varēs atrasties 11 tūkstoši dziedātāju, bet uz skatuves – vēl aptuveni trīs tūkstoši.

Rekonstrukcijas projekta autori ir Jura Pogas un Austra Mailīša arhitektu biroji. Pirmie būvniecības darbi varētu sākties nākamā gada maijā.

Jau vēstīts, ka Rīgas dome projekta īstenošanai no Valsts kases aizņemsies līdz 45 miljoniem eiro bez procentiem.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl