Komentāri
Mežā var atrast īstu ziemas pasaku! Skaties bildes!
Foto: LETA

Ar sniega kupenām un salu ziema ir pārliecinoši pieteikusi savu ierašanos. Meteorologi atklāj, ka aukstums pilnīgi noteikti saglabāsies visu šo nedēļu, savukārt fotogrāfi steidz iemūžināt ziemas ainas.

Kā norāda Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC),  ”šā gada pirmajā darba nedēļā Latvijā valdīs sals, kas vēl pieņemsies spēkā – turpmākajās naktīs gaisa temperatūra pazemināsies zem -20 grādiem, visaugstākajās naktīs (naktīs uz ceturtdienu un piektdienu) vietām sasniedzot pat -24…-26 grādus. Arī dienas laikā pieturēsies sals līdz pat -12…-18 grādiem, vien piekrastē temperatūra paaugstināsies līdz -7…-11 grādiem. Pieturoties zemām gaisa temperatūrām, intensīvi ritēs ledus veidošanās procesi Latvijas ūdeņos, tomēr jāatceras – atrasties uz ledus ir bīstami, tā biezums ir nevienmērīgs!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Būtiskas laika apstākļu izmaiņas gaidāmas nedēļas nogalē, kad no rietumiem Latvijai tuvosies ciklons – tas izraisīs vēja pastiprināšanos, kā arī nesīs gan jaunas mākoņu un nokrišņu zonas, gan arī siltākas gaisa masas. Jau sestdien dienā sals mazināsies un temperatūra paaugstināsies līdz -1…-8 grādiem, bet svētdien un pirmdien jau teritorijas lielākajā daļā gaidāms pat atkusnis, vien galējos valsts austrumu rajonos saglabāsies neliels sals. Atbilstoši gaisa temperatūrai mainīsies arī nokrišņu fāziskais stāvoklis – sestdien vēl snigs, bet svētdien un pirmdien gaidāms arī slapjš sniegs un jūras piekrastē pat iespējams lietus,” atklāj LVĢMC.

Bet, kamēr daudzi pilsētas iedzīvotāji īgņojas par lēnāku satiksmi un ieputinātiem automobiļiem, laukos un mežā var atrast brīnumskaistas ziemas ainavas. Aģentūras LETA fotogrāfam izdevies uzņemt nudien skaistu fotoreportāžu ar piesnigušu egļu mežu  – visapkārt vien plešas balts miers un skaistums. Tāpēc – ja ir brīvs laiks – jādodas baudīt ziemas priekus un skaistumu.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl