Mežā pazudušajam puisēnam ir ļoti paveicies, atzīst mediķi

2 komentāri
Mežā pazudušajam puisēnam ir ļoti paveicies, atzīst mediķi
Foto: Twitter / @valtersb

Svētdienas vakarā Klapkalnciema mežā pazudušajam puisēnam ir ļoti paveicies – tā pēc divgadīgā zēna apskates secinājuši Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mediķi.

Mazulis pēc atrašanas pirmdienas rītā tika nogādāts mediķu aprūpē, un, kā stāsta Bērnu slimnīcas pārstāve Dace Preisa, var uzskatīt, ka bērnam ir ļoti paveicies.

Pat viņa atrašanas brīdī divgadīgajam puikam nav konstatēta ķermeņa atdzišana, un viņam nebija piesūkusies arī neviena ērce vai radušies kādi citi sarežģījumi. Līdz ar to rīta pusē jau tika lemts par viņa izrakstīšanu no slimnīcas.

Foto no notikuma vietas:

Skaties.lv jau vēstīja, ka svētdienas vakarā Latviju pāršalca ziņa par mazuļa pazušanu Engures novada mežā. Pēc visu nakti ilgušiem meklējumiem, kuros iesaistīti policisti, kinologi, zemessargi, brīvprātīgie un pat helikopteri, bērnu atrada brīvprātīgie ap plkst. 6.15 no rīta.

norāda Koordinācijas un kontroles pārvaldes priekšnieks Arvils Feierābents, tobrīd mazulis bija pamatīgi nomaldījies un atradies ļoti tuvu purvam, kur situācija varēja kļūt neparedzama.

Puisēns bijis kopā ar savu ģimeni, kad tā bija devusies uz mežu. Viņš noklīdis brīdī, kad iebuksējis ģimenes auto un viņi centušies izbraukt no iestigšanas vietas, stāsta policijas pārstāvis.

Engures pašvaldības policijas priekšnieks J.Vancāns:

Koordinācijas un kontroles pārvaldes priekšnieks A.Feierābents: