Mežā atrasti slimi un pagalam novārguši kaķēni… Dzīvnieku aizstāvji aicina palīdzēt!

7 komentāri
Mežā atrasti slimi un pagalam novārguši kaķēni… Dzīvnieku aizstāvji aicina palīdzēt!

Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Trīnīte” lūdz palīdzību attēlā redzamo kaķēnu glābšanā. Vajadzīgs nav daudz, taču katra artava var nozīmēt daudz.

“Šos kaķēnus atrada sieviete – mežā, slimus un novārgušus, trīs nedēļas jaunus. Mēs ļoti vēlamies viņiem palīdzēt, dodot iespēju dzīvot, uzņemot savā aprūpē. Bet tas kopumā sastāda izmaksas aptuveni 200 eiro apmērā, jo vienam kaķēnam jāizņem actiņa un viņiem visiem vajadzīgi vitamīni un pilnvērtīga, spēcinoša barība, lai uzņemtu spēkus un cīnītos ar vīrusu.

Šobrīd kaķēni atrodas mūsu aprūpē Rīgas veterinārajā klīnikā, bet ilgstoši uzturēties viņi tur nevar. Kādā no Valmieras veterinārajām klīnikām ir iespēja kaķēniem nodrošināt atbilstošu, ilgstošu aprūpi. Tomēr, pametot Rīgas veterināro klīniku, mums būs jāapmaksā rēķins par stacionāru un ārstēšanu par šīm dienām, kuras kaķēni tur ir uzturējušies. Diemžēl mums šobrīd nav naudas, lai segtu pat daļēju rēķina apmaksu,” teikts dzīvnieku biedrības paziņojumā.

Foto

TOP komentāri

 • Lapsa
  +5 +5 0

  Lapsa

  Vienkārši palīdzam, katrs pa kripatiņai. Lai aug lieli, skaisti, veseli un laimīgi savās mājās!
 • Tante
  +3 +3 0

  Tante

  Pirms divām nedēļām es arī atradu tādu novārgušu,ar pūžņojošām actiņām,iesnainu,bet nu jau atkopies ,trenkā pat manus piecus pieaugušos kaķus.
  Lai mazuļiem labie gariņi stāv klāt.
 • SANE

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl