26 komentāri
Mežā atrasti šie takšu tipa kucēni un viņu mamma… Sunīši meklē jaunus un labus saimniekus…
Foto: Dzīvnieku patversme Mežavairogi

Ķeguma novada Tomes mežā atrasti takšu tipa kucēni – kopumā pieci suņabērni, kā arī viņu mamma, vēsta ieraksts Dzīvnieku patversmes Mežvairogi Facebook lapā.

Mazie meklē jaunus un labus saimniekus, kuri saprot, ka taksis nav dīvāna suns. Ir gan puisīši, gan meitiņas. Suņi atrodas Mežavairogos, informē dzīvnieku draugi.

“Vēl gribam brīdināt cilvēkus, kuri vēlas ņemt šos dzīvniekus vaislai, – nekādu dokumentu takšiem nav, tie nav tīršķirnes. Mēs lūgsim suņus, sasniedzot noteiktu vecumu, tos sterilizēt,” vēsta patversmes ieraksts.

Tālruņa numurs, pa kuru zvanīt interesentiem: 24422440.

Foto!

TOP komentāri

 • Venita
  +28 +26 -2

  Venita

  Es teiktu, ka tie cilvēki, kas to izdarīja vairs nav tiesīgi saukties par cilvēkiem. Ceru, ka taksīši atradīs draudzīgus saimniekus un jaukas mājas!
 • Takšmīle
  +20 +20 0

  Takšmīle

  Kaut nu atrastos saimnieki,nesaprotu tos cilvēkus kuri atstāj tādas jaukas radībiņas meežā vienus tie pat nav cilvēki. Pašai ir takšuks talēc ņemat mīļi bez gala!!!
 • anda
  +17 +16 -1

  anda

  vini ir mili un seviski mil bernus. mana dela gimene piedzima delins un vini panema taksu meiteni, kura vien atri pierada pie berna un guleja pat blakus zidainim, un nevienu nelaida klat, jo sargaja bernu, un ta vini izauga kopa, nu jau ir veca palikusi ,bet tik un ta grib dauzities. vispar kad atnak pie manis kads ar mazu bernu ,vina ir pirma jau gulta ielekusi un gul blakus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl