Metu konkurss par stadiona ”Daugava” pārbūvi – aizvien bez rezultāta

Komentāri

Pagaidām bez konkrēta uzvarētāja noslēdzies metu konkurss stadiona ”Daugava” pārbūvei. Konkursā par daudzmiljonu projektu paziņotas divas otrās vietas, no kurām galīgais uzvarētājs tiks noskaidrots mēneša laikā.

Žūrija arhitektiem norādījusi uz konkrētiem novēršamajiem trūkumiem. Nekonkretizējot, par kuru projektu ir runa, žūrijas pretenzijas bijušas, piemēram, par to, kā plānota sportistu nokļūšana ģērbtuvēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divu otro vietu ieguvējiem izmaiņas jāveic nepilna mēneša laikā.

Projekts, kas tiks īstenots pēc metu konkursa uzvarētāja iecerēm, jāsāk īstenot nākamā gada otrajā pusē, bet jābeidz 2022. gadā.

Tikmēr uz nākamgad plānotajiem simtgades Dziesmu un deju svētkiem stadionā plānots rekonstruēt tribīnes.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl