Metropolīts Stankevičs Lieldienās novēl atjaunot cerību, kas dos jēgu dzīvei

1 komentārs
Metropolīts Stankevičs Lieldienās novēl atjaunot cerību, kas dos jēgu dzīvei
Foto: LETA

Lieldienas ir cerības svētki, jo tie dod jēgu mūsu dzīvei, palīdzot paskatīties uz mūsu grūtībām un sāpēm no citas perspektīvas, uzskata Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Viņš ir pārliecināts, ka šie svētki atklāj arī ļaunuma noslēpumu. “Kristus augšāmcelšanās mums parāda, ka grēks nogalina, bet tam nepieder pēdējais vārds. Tas pieder dzīvībai,” uzsver metropolīts.

Kristus augšāmcelšanās atklāj, ka ļaunais var tikt uzveikts tikai ar labu, norāda Stankevičs, turpinot, ka pašā cilvēkā nav šāda spēka un ļaunumu var uzvarēt tikai Dieva spēkā, Svētā gara spēkā.

“Atzīstot savu vājumu, mēs kļūstam spējīgi uzvarēt ļauno paši sevī un mūsu apkārtnē,” uzsver Stankevičs.

Metropolīts Lieldienās iedzīvotājiem novēl patiesu prieku par Kristus augšāmcelšanos. “Lai šie svētki atjauno mūsos cerību un dod jaunu jēgu mūsu dzīvei!” uzsvēra Stankevičs.

TOP komentāri

 • par jēgu
  +1 +1 0

  par jēgu

  Plika cerība bez Kristīgas dzīvošanas neko nedod..
  kāds sakars Kristum ar olām???? Kāds sakars Svētumam ar pagānu svētkiem-saulgriežiem, kas galīgi neiet kopā, bet lai cik bēdīgi , ir laiks, ka baznīca ar pagānismu ir ciešā rokā;
  Svētās dienas un bauslību sagrozīja; Svēto dienu, kas sabats (setdiena) no Dieva iecelta, katoļi parcēla uz svētdienu, kas pēc būtības ir nedēļas 1 diena… līdz ar to jau arī pārējais sajukums… ne dienas ne svētki nesader ar Dieva nolikto, bet gan cilvēka likumiem un tradicijām,
  Kas ļāvis bauslību sagozīt??? Dieva likumu.
  Arī šas lieldienas ir tikai pasaulīgas ar pagānisku ieradumu darīšanu un klāt pieliekot Kristu-tā ir Dieva Dēla zaimošana.. Bībele vēsta Kristus nāves jēgu; nevis augšāmcelšanos… līdz ar to cilvēks nevar vairs iegūt to, ko Dievs pie cilvēka nolicis; jo meli, meli… pat pielāgotas Bībeles, lai tik sevi nevajadzētu mainīt..
  Tad kā sapras, ka Dievs teicis; “bez svētas dzīvošans neviens Dievu neredzēs?””Melos nav svētuma. Lasiet paši Bībeli (protams ne jauno ) un redzēsit kādu misēkli jums pasniedz…

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl