1 komentārs
Metropolīts Stankevičs Lieldienās novēl atjaunot cerību, kas dos jēgu dzīvei
Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs (Foto: LETA)

Lieldienas ir cerības svētki, jo tie dod jēgu mūsu dzīvei, palīdzot paskatīties uz mūsu grūtībām un sāpēm no citas perspektīvas, uzskata Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Viņš ir pārliecināts, ka šie svētki atklāj arī ļaunuma noslēpumu. “Kristus augšāmcelšanās mums parāda, ka grēks nogalina, bet tam nepieder pēdējais vārds. Tas pieder dzīvībai,” uzsver metropolīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kristus augšāmcelšanās atklāj, ka ļaunais var tikt uzveikts tikai ar labu, norāda Stankevičs, turpinot, ka pašā cilvēkā nav šāda spēka un ļaunumu var uzvarēt tikai Dieva spēkā, Svētā gara spēkā.

“Atzīstot savu vājumu, mēs kļūstam spējīgi uzvarēt ļauno paši sevī un mūsu apkārtnē,” uzsver Stankevičs.

Metropolīts Lieldienās iedzīvotājiem novēl patiesu prieku par Kristus augšāmcelšanos. “Lai šie svētki atjauno mūsos cerību un dod jaunu jēgu mūsu dzīvei!” uzsvēra Stankevičs.

TOP komentāri

 • par jēgu
  +1 +1 0

  par jēgu

  Plika cerība bez Kristīgas dzīvošanas neko nedod..
  kāds sakars Kristum ar olām???? Kāds sakars Svētumam ar pagānu svētkiem-saulgriežiem, kas galīgi neiet kopā, bet lai cik bēdīgi , ir laiks, ka baznīca ar pagānismu ir ciešā rokā;
  Svētās dienas un bauslību sagrozīja; Svēto dienu, kas sabats (setdiena) no Dieva iecelta, katoļi parcēla uz svētdienu, kas pēc būtības ir nedēļas 1 diena… līdz ar to jau arī pārējais sajukums… ne dienas ne svētki nesader ar Dieva nolikto, bet gan cilvēka likumiem un tradicijām,
  Kas ļāvis bauslību sagozīt??? Dieva likumu.
  Arī šas lieldienas ir tikai pasaulīgas ar pagānisku ieradumu darīšanu un klāt pieliekot Kristu-tā ir Dieva Dēla zaimošana.. Bībele vēsta Kristus nāves jēgu; nevis augšāmcelšanos… līdz ar to cilvēks nevar vairs iegūt to, ko Dievs pie cilvēka nolicis; jo meli, meli… pat pielāgotas Bībeles, lai tik sevi nevajadzētu mainīt..
  Tad kā sapras, ka Dievs teicis; “bez svētas dzīvošans neviens Dievu neredzēs?””Melos nav svētuma. Lasiet paši Bībeli (protams ne jauno ) un redzēsit kādu misēkli jums pasniedz…

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl